Sony Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünSony Projeksiyon ServisiYeni bir projeksiyon cihazı almak isteyenler, öncelikli olarak bu projeksiyon cihazını hangi amaç için kullanacaklarına karar verip, amaçlarına uygun olan marka ve model projeksiyon cihazlarından almaları gerekir. Projeksiyon cihazlarının her biri aynı hedef için kullanılsalar da farklı farklı işlemler için kullanabilmek için projeksiyon cihazlarının farklı model ve markalarını almak gereklidir. Projeksiyon cihazlarının fiyatları tek bir fiyata tabi değildir. Her bir projeksiyon cihazının hedefi belirlendikten sonra seçim her zaman ebatlarını belirlemede kullanıcılara kalmıştır. Toplantı ve sunumlarda tek çipli olarak kullanılan DLP ve LCD projektörlerin kullanımı daha uygundur.

Çoğu zaman ev sineması oluşturmak için geniş alanlarda sinema izlemeyi sevenler evlerinde projeksiyon cihazı kullanmayı tercih etmektedir. Ev sineması için DLP projektörlerin kullanımı çok daha uygundur. Sony projeksiyon servisi olarak siz eğerli müşterilerimiz için konserler ve konferans salonlarında kullanılmak üzere DLP ve LcoS projeksiyon çeşitleri tarafımızca sizlere önerilmektedir. Projeksiyon önerileri arasında en sık tercih edilen projeksiyonlar eğitim kurumlarında kullanılmaktadır. Akıllı tahtalara yansıtılarak kullanılan bu cihazlar genelme olarak DLP ve LCD olarak seçilmesi gereklidir.

Sony Projeksiyon Servisi

LCoS projeksiyonlar son zamanlarda aktif olarak ülkemizde kullanılmaya başlanmıştır. Son zamanlarda ülkemizde aktif olarak kullanılsa da yaygın olarak bu projeksiyon cihazlarının bakımlarının yaptırılmadığında arızalarının da çok sık görüleceği bilinmelidir. Sony projeksiyon servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için 7/24 servis hizmeti vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Projeksiyon cihazlarının arızaları genellikle lambalarının arızalanması ile anlaşılmaktadır. En sık görülen arızalardan birisi de projeksiyon cihazlarının lambalarının tamamen tükenmesi ve değiştirilmesinin gerektiğidir.

Sony Servisleri

Projeksiyon cihazlarında lamba tamiri genellikle yapılamamaktadır. Fakat bazı marka ve modellerde Sony projeksiyon servisi olarak tarafımızca lamba tamiri de gerçekleştirilmektedir. Projeksiyon cihazları arızalarını lambalarının arızalanması ile göstermekte olduğundan lambaların en sık bakıma ihtiyaç olduğu parçalar olduğu da bilinmelidir. Projeksiyon servisi olarak her çeşit projeksiyon cihazının tamir ve bakımı tarafımızca yapılmaktadır. Projeksiyon cihazlarınıza tamir ve bakım yaptırmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve internet adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
, , , , , , ,
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Call Now ButtonHemen Ara..