Sony Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünSony Notebook ServisiNeredeyse ülkemizde bilgisayar bulunmayan ev yok denilebilecek kadar azdır. Bazı kişiler iş bilgisayarları, bazı kişiler internet giriş bilgisayarları bazı kişiler ise oyun bilgisayarı olarak aldıkları bilgisayarları uzun süre kullanabilir. Üretici olan firmalar bilgisayarlar arıza yaptığında kullanıcı kaynaklı oluşan arızaların hiç birinin garanti kapsamı değerinde üstlenmemektedir. Garanti kapsamı altına giren arıza çeşitleri sadece tüketici kaynaklı olarak gelişmesi gerekir. Notebook ve laptop tipi bilgisayarlar son zamanlarda ülkemizde de aktif olarak üretilen ve bir çok bilgisayar kullanıcısı tarafından rağbet gösterilen bilgisayar çeşitleridir.

Sony Notebook Servisi

Bu bilgisayar türleri taşınabilir olduğundan cihaz kullanıcıları bu bilgisayarları daha fazla kullanırlar. Temiz kullanılan, yere düşürülmeyen ve sıvı ile temas yapmayan notebook ve laptop tipi bilgisayarlar uzun süre kullanılabilmektedir. Fakat notebook ve laptopları uzun süre kullanabilmek için mutlaka bu cihazların yıllık bakımları yapılması gerekir. Her elektronik ve dijital cihaz için bakımların önemli olduğu bilinir. Sony notebook servisi olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 bakım ve onarım desteği vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Notebook ve laptop bilgisayarlarda tamir ve bakım sonrasında siz değerli müşterilerimiz için garanti süreci uygulamasına gitmekteyiz. Hizmetlerimiz esnasında tüm servise vermiş olduğunuz bilgisayarlarınız garanti kapsamı altındadır.

Sony notebook servisi olarak notebook bilgisayarlarda tamir işlemleri oluşturacak arızaların oluşturulması öncesinde kesinlikle her yıl iki kez olmak üzere bilgisayarların bakımlarının yapılması gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılmayan tüm bilgisayar türleri virüsler ve bazı kullanıcı hataları nedeni ile arıza gösterebilir. Arızaların bir çoğu bilgisayar içeriğinde bulunan verilerin saklanabilmesini sağlarken, bazı arızaların veri kayıplarına da neden olduğu bilgisayar kullanıcıları tarafından mutlaka bilinmesi gerekir.

Sony Onarım Servisi

Sony notebook servisi olarak uzman kadromuz tarafından bilgisayarlar hususunda tüm tamir çeşitleri yapılmaktadır. Genellikle tamir ve bakım işlemleri notebook ve laptop bilgisayarlarda kullanıcı hatalarından dolayı oluşmaktadır. Kullanıcılar tarafından yere düşürülerek arızalandırılan bilgisayarlarda bir çok arıza birlikte görülebilir. En sık görülen yere düşme esnasındaki arızalar ekran kasası kırıkları, klavye arızaları ve ekran kırıkları olarak sayılabilir. bu arızaların oluşmaması için cihazlar dikkatli taşınmalıdır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
, , , , , , ,
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Call Now ButtonHemen Ara..