Sony Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi Hergün

Uzman Kadrosuyla Sony Servis

Bilgisayar başta olmak üzeri birçok son teknoloji ürünü olan teknoloji devi Sony size gelişmiş bir teknik destek hattı sunmaktadır. Uzman kadrosu ve sizlere çözüm yaratmak için kesintisiz bir şeklide hizmet veren destek ekibi ile sorunlarınız kısa sürede çözülmektedir. Sony Servis verdiği 7/24 Call destek hattına istediğiniz zaman ulaşabilir ve projeksiyon, adaptör, laptop gibi ciharlarınız için destek alabilirsiniz.

Kendi içinde de gelişmeye ve geliştirmeye devam eden Sony Servis yaşadığınız her türlü sorunun planlanmış aşamalarla çözüme kavuşturuyor. Sorunun ne olduğunu bulabilmek için cihazın her bölümünü taradıktan sonra profesyonel bir şekilde çözümü üretiyor. Tüm bunları yaparken yolu da hızlı bir şekilde kat ediyor.

Standartların Üzerinde Bir Hizmet

Güçlü kaynakları ve başarılı destek ekibiyle Sony Servis hızlı bir şekilde gelişmeye devam ediyor. Siz müşterine sunacağı hizmetin kalite standartlarını arttırmak ve müşteriyi mağdur etmemek için verimli ve etkili bir biçimde çalışıyor. Tamir servislerinde en çok yaşanılan problemlerden biri olan zaman sıkıntısını ise geniş kadrosuyla hızlıca çözüme kavuşturuyor.

Her biri alanında uzman servis çalışanları sizin çağrınıza 7/24 Call destek hattından cevap veriyor ve şikâyetiniz hemen kaydediliyor. Daha sonra sorununuzu çözmek için en kısa sürede bir destek gönderiliyor. Sony Servis müşterilerini memnun etmek ve sorunlarını çözüme kavuşturabilmek için gelişmeye ve geliştirmeye devam ediyor.

Çözüm Odaklı Servis

Laptoplar günlük yaşantımızın ayrılmaz ve vazgeçilmez bir parçası. Evde, işte, okulda ve aklınıza gelebilecek her yerde yardımını ihtiyaç duyduğumuz bu teknolojik ürün zaman için de fonksiyonlarını kaybedebilir. Ya da kullanıcıdan kaynaklanan bir hasardan dolayı da birçok işlevini yitirebilir. Böyle durumlarda Sony Laptop Servis sizlere en etkili ve en hızlı çözümü sunmaktadır.

AR-GE çalışmaları teknolojiye yön veren Sony kolay bir şekilde laptopunuz eski haline getirebilir. Üstelik kesintisiz bir şekilde hizmet veren 7/24 destek ekibiyle de sorununuz istediğiniz her an alanında uzman kişilerle paylaşabilirsiniz. Sorununuz uzaktan çözüme kavuşacak bir sorun veya tamir gerektiren bir işlem olabilir. Sony Laptop Servis sizin için orada.

1 1 vote
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 4,50 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Call Now ButtonHemen Ara..