Sony Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünSony Laptop Şarj AletiTüm yedek parçaları gibi, şarj aletleri de notebook ve laptop gibi taşınabilir olan cihazların oldukça fazla değerlidir. Batarya ve şarj aleti sistemi ile çalışan bu cihazların olmazsa olmaz çalıştırıcı parçalarından birisi olan şarj aletleri kesinlikle arıza yaptığında orijinal şarj aleti bulunarak bu cihazlar için kullanılması gerekir. Yedek parçalar orijinal olarak montajı yapılmadan kullanıldığında yedek parçaların diğer bilgisayar parçalarına da zarar vermesi muhtemel hale gelebilir.

Sony Laptop Şarj Aleti ve tüm bilgisayar yedek parçalarının satışlarını yapan firmamız siz değerli müşterilerimiz için tüm gün hizmet vermektedir. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan, mail adreslerimizden ve internet adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Yedek parça satışımızın yanı sıra bir çok bilgisayar arızası hususunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Sony Laptop Şarj Aleti

Sony laptop şarj aleti satışlarımızda her marka ve her model şarj aleti bulmanız mümkündür. Yapmış olduğumuz tüm tamir ve bakım işlemleri sonrasında siz değerli müşterilerimiz için garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır. Laptop ve notebook bilgisayarlarda bakımın değeri oldukça büyüktür. Çoğu kişi bilgisayarlarında veri saklamak için bilgisayarlarını kullanmaktadır. Ani bir şekilde arızalanabilen bilgisayarlarda veri saklamak oldukça fazla güç hale gelebilir. Düzenli olarak notebook ve laptop bilgisayarlara bakım yapmak cihazlarda bulunan verilerin çok daha kolay bir şekilde saklanmasını sağlayabilir.

Sony Şarj Aleti

Sony Laptop Şarj Aleti satışı yapan firmamızda bir çok çeşitteki arızanın giderilmesi de sağlanmaktadır. Tarafımızca çoklukla tamir edilen arıza çeşitleri; sıvı teması arızası, usb port arızası, hard disk arızası, led panel arızası,  anakart arızası, ekran kartı arızası, ekran ışığı zayıflığı, reset atma arızası, led panel arızası, ekran ışığı arızası, işlemci arızası, ram arızası, klavye arızaları, hard disk yedekleme arızaları, hoparlör arızaları olarak sayılabilir. Bu arızalar tekli olarak görülebileceği gibi, bilgisayarlarda birkaç tane arıza birden de görülebilir. Genellikle çoklu görülen arızalar kullanıcı hatalarından dolayı görülmektedir. Kullanıcı hatalarından dolayı görülen arızalar ise cihazların kazaen yere düşürülmesi ile oluşmaktadır. Yere düşerek arıza yapan cihazlarda genellikle kasa kırıkları, ekran kırıkları, ekran çerçevesi kırıkları gibi arızalar daha sık görülür.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
, , , , , , ,
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Call Now ButtonHemen Ara..