Sony Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünSony Laptop AdaptörTaşınabilir dijital ve elektronik cihazlarda adaptörlerin oldukça büyük değeri bulunmaktadır. Batarya adaptör sistemi ile çalışan taşınabilir cihazlar adaptörleri yardımı ile bataryaları güç kaynağına dönüştürülmediğinde çalışmayı durdurmaktadır. Adaptörler her bilgisayar, her cep telefonu için cihaz üretici firmalar tarafından birebir her cihaz için bu cihaza uygun olan adaptörün üretilmesi ile oluşturulurlar. Adaptörler arıza yaptığında veya kaybolduğunda mutlaka cihazlar için birebir orijinal adaptörlerin kullanılması gereklidir. Sony laptop adaptör satışı yapan bir firma olarak siz değerli müşterilerimiz için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Sony Laptop Adaptör

Notebook ve laptop arızaları genellikle kullanıcı hataları nedeni ile oluşmaktadır. Kullanıcı hataları nedeni ile oluşan tüm arıza çeşitleri üretici firmalar tarafından karşılanmamaktadır. Bilgisayarların uzun süre kullanılabilmesi için mutlaka cihazlar her yıl düzenli olarak bakıma tabi tutulması gerekir. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm bilgisayarların kullanım ömürleri dahi uzatılabilir. Notebook ve laptop tipi bilgisayarlarda genellikle ortaya çıkan kullanıcı hataları cihazların yere düşerek arızalanması veya cihazların üzerine sıvı bir maddenin dökülmesi ile oluşmaktadır. Dizüstü bilgisayarlarda klavyeler cihazların üst yüzeyinde olduğundan sıvı teması ile en fazla notebook ve laptop klavyeleri zarar görmektedir.

Sony Yedek Parçaları

Sony laptop adaptör servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için tüm yapmış olduğumuz tamir ve bakım işlemlerinden sonra garanti süreci uygulamamız bulunmaktadır. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarlarda en sık görülen arızalardan birisi olan anakart arızaları bilgisayar tamir ve bakımı yapan servisimiz tarafından genellikle anakart tamiri olarak değil, anakart değişimi yapılarak iyileştirilmektedir. Zira anakart yapıları çok hassas olduğundan tamire çok uygun parçalar değildir. Son zamanlarda üretilen anakartlar arızaları bir miktar daha geniş kapsamlı olarak değerlendirdiğinden daha az arıza göstermektedir.

Sony laptop adaptör Sony laptop lcd cover, Sony laptop ekran kasası, Sony laptop ekran çerçevesi, Sony laptop lcd ekran, Sony laptop lcd panel, menteşe, Sony laptop power jack, Sony laptop şarj soketi, Sony laptop dc jack, adaptör girişi ve Sony laptop anakart satışı firmamız tarafından siz değerli müşterilerimiz için yapılmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
, , , , , , ,
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Call Now ButtonHemen Ara..