Sony Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünSony Notebook ServisLaptop bilgisayarlar son zamanların en sık kullanılan bilgisayar modellerinin başında gelmektedir. Marka önemli olmaksızın bir laptop kullanımını iyi yapmak için cihazların kesinlikle yere düşürülmemesi ve aralıklı süreçlerde laptop bilgisayarların mutlaka bakımlarının yapılması gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm cihazların arızaları oluşmadan önlenmektedir.

Sony Notebook Servis

Sony notebook servis olarak siz değerli müşterilerimize uzun bir süreden beri hizmet vermekteyiz. Notebook ve laptop cihazların arızalarında en sık rastladığımız arıza çeşitleri genellikle kullanıcı kaynaklı gelişmektedir. Kullanıcı kaynaklı gelişen notebook ve laptop arızalarının başında cihazlar taşıma esnasında yere düşürüldüğünde ortaya çıkan arızalar ve virüs nedeni ile ortaya çıkan arızalara çok daha fazla rastlanmaktadır.

Rutin olarak kullanılan cihazların mutlaka yıllık olarak bakımlarının yapılması gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan cihazların mutlaka tarafımızca garanti kapsamı altında değerlendirildiği bilinmesi gerekir. Notebook ve laptoplarda sıklıkla görülen arızalardan olan anakartlar bakım esnasında gözden geçirilir ve bakım sürecinde arızalı olan tüm bilgisayar parçaları yenileri ile değiştirilerek cihazların yıl boyunca ani olarak arıza yapması engellenmektedir. Notebook ve laptoplarda bir diğer sık görülen arıza nedeni ise cihazlar taşınabilir olduğundan sıvı teması ile karşı karşıya kalmalarıdır. Sıvı ile temas eden tüm elektronik cihazların arıza yapması gibi notebook ve laptop bilgisayarlar da sıvı ile temas ettiklerinde arıza yapabilir.

Sony Teknik Servis

Sony notebook servis hizmetlerimiz arasında bir çok çeşitte tamir ve bakım hizmeti bulunmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarlarda olması gerekenden çok daha iyi kullanılabilmesi için mutlaka cihazların aralıklı süreçlerde bakıma tabi tutulması gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm bilgisayar çeşitlerinin kullanıcı hatalarından bile etkilenmediği görülür. Bakımsız olan bilgisayarlar zamanla virüs girişine daha hazır hale geleceğinden virüslerin ve kullanıcı hatalarının cihazlara bazı arızalar oluşturmaması için bakımlar mutlaka altı ayda bir yapılması gerekir. Sony notebook servis arıza giderme işlemlerimiz arasında; Sony bilgisayar anakart arıza tamiri, Sony bilgisayar şifre kırılması, Sony bilgisayar network arızası tamiri, Sony bilgisayar kulaklık çıkışı arızası tamiri, Sony bilgisayar led panel arızası onarımı, Sony bilgisayar invertor onarımı, Sony bilgisayar resim arızası onarımı işlemleri de bulunmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
, , , , , , ,
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Call Now ButtonHemen Ara..