Sony Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@sonyservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi Hergün

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

✓ Sony Adaptör

sony-vaio-yedek-parca-demo

Sony Laptop Yedek Parça

Sony Yedek ParçaSony tamir, Sony bakım yapan tamir ve bakım servisimizin 7/24 vermiş olduğu hizmetler arasında Sony yedek parça satış ve montajı da bulunmaktadır. Sony yedek parça satışlarımızın arasında ekran çerçevesi, lcd ekran, lcd panel, menteşe, her çeşit sony markalı power jack, şarj soketi, dc jack, adaptör girişi, adaptör, şarj cihazı, anakart, batarya, pil, dvdrw, ekran kartı, lcd data kablosu, lcd cover, ekran kasası, fan, alt kasa, üst kasa, klavye, tuş takımı ve lcd cable yedek parçaları bulunmaktadır. Yedek parçaların teminini gerçekleştirdiğimiz gibi siz değerli müşterilerimiz için yedek parça montajı da yapmaktayız. Yedek parçalar tüm bilgisayarlar için hayati öneme sahiptir. Yedek parçaların çok önemli olmasındaki maksat bilgisayarların tamirlerinde genellikle parça tamiri değil parça değişimi yapılmasından dolayıdır.

Notebook ve laptop bilgisayarlar son zamanlarda aktif olarak ülkemizde de kullanılmaya başlanmıştır. Bu cihazların kullanımı kolay olduğundan ve taşınabilir olması nedeni ile bilgisayar kullanıcıları tarafından en sık tercih edilen bilgisayarlar haline getirilmiştir. Notebook ve laptop bilgisayarların aktif olarak kullanılması bu cihazların arızalarının da hangi hatalardan dolayı ortaya çıktığını kullanıcılarına göstermektedir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızaların nedenleri genellikle sıvı teması arızaları ve cihazların kazaen yere düşürülerek arızalanması nedeni ile oluştuğu görülmektedir. Notebook ve laptop bilgisayarların kullanımı kolay olduğundan iş bilgisayarı, oyun bilgisayarı ve sosyal medya kullanıcıların bilgisayarları olarak kullanılmaya başladığı bilinir. Cihazların yere düşerek arıza yapması bu cihazların yüksek maliyetli arızalara neden olabileceğini göstermektedir. Yere düşerek arıza yapan laptop bilgisayarlarda genellikle ekran kırıkları kasa kırıkları klavye kırıkları şarj girişi kırıkları veya kulaklık girişi kırıkları gözlemlenebilir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda bu arızaların gözlemlenmemesi için cihazların taşıma esnasında bu cihazlar için özel olarak üretilmiş olan çantalar içinde taşınması önerilmektedir. Sony yedek parça servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için 7/24 hizmet vermekteyiz. Yapmış olduğumuz tüm tamir işlemleri ve bakım işlemleri sonrasında uzun süre geçerli olan garanti süreci uygulamamız bulunmaktadır. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Sony servis türkiye ,internet adresi üzerinden tüm orjinal yedek parça ve aksesuar çeşitlerini temin edebilirsiniz.

Sony Laptop Adaptör

Taşınabilir dijital ve elektronik cihazlarda adaptörlerin oldukça büyük değeri bulunmaktadır. Batarya adaptör sistemi ile çalışan taşınabilir cihazlar adaptörleri yardımı ile bataryaları güç kaynağına dönüştürülmediğinde çalışmayı durdurmaktadır. Adaptörler her bilgisayar, her cep telefonu için cihaz üretici firmalar tarafından birebir her cihaz için bu cihaza uygun olan adaptörün üretilmesi ile oluşturulurlar. Adaptörler arıza yaptığında veya kaybolduğunda mutlaka cihazlar için birebir orijinal adaptörlerin kullanılması gereklidir. Sony laptop adaptör satışı yapan bir firma olarak siz değerli müşterilerimiz için 7/24 hizmet vermekteyiz. Notebook ve laptop arızaları genellikle kullanıcı hataları nedeni ile oluşmaktadır. Kullanıcı hataları nedeni ile oluşan tüm arıza çeşitleri üretici firmalar tarafından karşılanmamaktadır. Bilgisayarların uzun süre kullanılabilmesi için mutlaka cihazlar her yıl düzenli olarak bakıma tabi tutulması gerekir. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm bilgisayarların kullanım ömürleri dahi uzatılabilir. Notebook ve laptop tipi bilgisayarlarda genellikle ortaya çıkan kullanıcı hataları cihazların yere düşerek arızalanması veya cihazların üzerine sıvı bir maddenin dökülmesi ile oluşmaktadır. Dizüstü bilgisayarlarda klavyeler cihazların üst yüzeyinde olduğundan sıvı teması ile en fazla notebook ve laptop klavyeleri zarar görmektedir.

Sony laptop adaptör servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için tüm yapmış olduğumuz tamir ve bakım işlemlerinden sonra garanti süreci uygulamamız bulunmaktadır. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarlarda en sık görülen arızalardan birisi olan anakart arızaları bilgisayar tamir ve bakımı yapan servisimiz tarafından genellikle anakart tamiri olarak değil, anakart değişimi yapılarak iyileştirilmektedir. Zira anakart yapıları çok hassas olduğundan tamire çok uygun parçalar değildir. Son zamanlarda üretilen anakartlar arızaları bir miktar daha geniş kapsamlı olarak değerlendirdiğinden daha az arıza göstermektedir. Sony laptop adaptör Sony laptop lcd cover, Sony laptop ekran kasası, Sony laptop ekran çerçevesi, Sony laptop lcd ekran, Sony laptop lcd panel, menteşe, Sony laptop power jack, Sony laptop şarj soketi, Sony laptop dc jack, adaptör girişi ve Sony laptop anakart satışı firmamız tarafından siz değerli müşterilerimiz için yapılmaktadır.

Sony Laptop Batarya

Laptop ve notebook yedek parçalarından birisi olan bataryalar taşınabilir bilgisayarlar için olmazsa olmazlardandır. Laptop ve notebook bilgisayarlar batarya ve adaptör sistemi ile çalışmaktadır. Adaptör ve bataryası olmayan taşınabilir bir bilgisayarın çalışmasını düşünmek hata olur. Notebook bilgisayarlar laptoplardan daha küçük ebatlarda daha rahat taşınabilen cihazlardır. Bu cihazlar genellikle oyun bilgisayarları veya internet giriş cihazları olarak kabul görmektedir. Fakat çok fazla geliştirilmiş olan modelleri iş bilgisayarı olarak da kullanılmaktadır. Sony laptop batarya satış merkezi olarak siz değerli müşterilerimiz için tüm gün hizmet vermekteyiz. Tüm gün vermiş olduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Notebook ve laptop bilgisayarlarda oluşan arızaların sıklıkla oluşması istenmeyen bir durumdur. Bu cihazlarda oluşan arızaların sıklıkla oluşması istenmiyor ise cihazlar mutlaka her yıl düzenli olarak bakıma tabi tutulması gerekiyor. Bakımı düzenli olarak yapılan notebook ve laptop bilgisayarların kullanım ömürleri bile uzayarak çok daha uzun bir süre arıza yapmadan bu cihazlar kullanılabiliyor.

Tamir ve bakım servisi olarak hizmet veren firmamız notebook tamir, notebook bakım, laptop bakım ve laptop onarım hususunda sizlere destek vermektedir. Sony laptop batarya satışı ve montajı yapan servis hizmetlerimiz arasında notebook tamir, notebook bakım, laptop bakım ve laptop onarım hususunda destek alabileceğiniz firmamızdan yedek parça siparişi vererek yedek bilgisayar yedek parçalarınızı da alabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak yedek parça montajı da tarafımızca yapılmaktadır. Firmamız tarafından adaptör satış ve montaj, şarj cihazı satış ve montaj, anakart satış ve montaj, Sony laptop batarya satış ve montaj, dvdrw satış ve montaj, fan satış ve montaj, alt kasa satış ve montaj, üst kasa satış ve montaj, klavye satış ve montaj, tuş takımı satış ve montaj, lcd cable satış ve montaj, lcd data kablosu satış ve montaj, lcd cover satış ve montaj, ekran kasası satış ve montaj, ekran çerçevesi satış ve montaj, lcd ekran satış ve montaj ve lcd panel satış ve montaj işlemleri itina ile yapılmaktadır.

Sony Laptop Lcd Ekran

Yedek parçaları notebook ve laptop bilgisayarlarda oldukça önemli parçalardır. Yedek parçaların olmadığı bir bilgisayarın düşünülmesi bile zordur. Yedek parçalar her zaman arızalı olan parçaların tamir edilememesi sonucunda parçanın değişiminin yapılarak bilgisayarların iyileştirilmesini sağlayan materyallerdir. Sony laptop lcd ekran en sık ihtiyaç duyulan bilgisayar parçalarından birisidir. lcd ekran dışında bir çok bilgisayar üretici firmaların üretmiş olduğu yedek parça çeşitleri bulunmaktadır. aynı lcd ekranlar gibi bu yedek parça çeşitlerine de sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Her bir yedek parça yani bilgisayar parçası bilgisayarın çalıştırıcı parçalarından birisidir. Yedek parçalarda çizik oluşması veya biraz hasar oluşması çoğu zaman bilgisayarın tamamen kapanmasına neden olmadan bilgisayarı çalıştırır. Fakat bazı durumlarda o kadar büyük yedek parça arızaları ortaya çıkar ki, bu parçaların değişimi yapılmadan kesinlikle cihazlar iyileştirme yoluna gidilemez. Sony laptop lcd ekran yedek parçasına ihtiyaç duyulmasının nedeni; notebook ve laptop bilgisayarlar taşınabilir olduğundan taşıma esnasında kullanıcı hatası olarak cihazların düşürülerek lcd ekranlarının kırılmasına neden olunmasıdır. Bazı zamanlarda lcd ekran arızaları lcd ekran üzerinde oluşan lekelerin kullanıcılara huzursuzluk vermesi ile oluşmaktadır.

Taşınabilir cihazlar elden düşürülerek arıza oluştuğunda bu cihazların mutlaka kırılan parçalarının değişiminin yapılması gereklidir. genellikle taşınabilir cihazlar yere düşerek parçaları kırıldığında ilk olarak Sony laptop lcd ekran kırıklarının oluştuğu görülür. Ekran kırıkları ile birlikte yere düşmeye bağlı olarak notebook ve laptop bilgisayarlarda kasa kırıkları, ekran çerçevesi kırıkları ve klavye kırıkları da oluşabilir. Bu arızaların oluşmasından sonra cihazlar mutlaka yedek parça değişimi yapılarak iyileştirilmesi gereklidir. Sony laptop lcd ekran satış ve montaj, power jack satış ve montaj, şarj soketi satış ve montaj, dc jack satış ve montaj, adaptör girişi satış ve montaj tuş takımı satış ve montaj, lcd panel satış ve montaj, menteşe satış ve montaj, lcd cable satış ve montaj, lcd data kablosu satış ve montaj, lcd cover satış ve montaj, ekran kasası satış ve montaj, ekran çerçevesi satış ve montaj, lcd ekran satış ve montajı da tarafımızca yapılmaktadır.

Sony Laptop Klavye

Tüm bilgisayarlar için anakartları, işlemcileri, ramları, ekran kartları gibi parçalar değerlidir. Dış kısmında bulunmasına rağmen klavyeleri de bilgisayarlar için oldukça değerlidir. Klavye arızaları bilgisayarlarda oluştuğunda bir bilgisayarın kullanılabilmesi mümkün değildir. Notebook ve laptop gibi taşınabilir bilgisayarlarda klavyeler ayrı olarak değil cihazların parçalarının aralarında üretilmektedir. Bu nedenden taşınabilir bilgisayarlardaki klavyeler çok daha önemlidir. Masaüstü bilgisayarların klavyeleri ayrı olarak değiştirilir montaja gerek kalmadan kullanmaya müsait hale yeni olan klavyeler getirilebilir. Fakat taşınabilir cihazlar olan notebook ve laptop bilgisayarlarda Sony laptop klavye klavye kasasına ekli olarak kullanılmaktadır. Küçük bir klavye arızası da tamamen bilgisayarın etkilenmesine yol açmaktadır. Klavye arızaları öncelikli olarak kendisini tuş arızaları olarak gösterebilir. Klavye tuş basmıyor arızası Sony laptop klavye tuş takılma arızaları, klavye sıvı teması arızaları olarak gösterebilir. Bu arızaların tümünde mutlaka klavyenin değişiminin yapılması gerekir. Sony laptop klavye satışı yapan teknik servis firmamız siz değerli müşterilerimiz için notebook klavye montajı da yapmaktadır. Tüm klavye çeşitlerinde itina ile yapmış olduğumuz klavye montajlarında bilgisayarlar yeni mesabesinde kullanılmaya devam edilebilmektedir.

Notebook ve laptop bilgisayarlarda genellikle arızalar kullanıcı kaynaklı oluşmaktadır. Kullanıcı kaynaklı oluşan arızaların neredeyse yüzde sekseni cihazların taşınabilir olması nedeni ile taşıma esnasında kullanıcılar tarafından yere düşürülmesinden dolayı oluşmaktadır. Yere düşerek arızalanan bir notebook ve laptop mutlaka servis ihtiyacı duyabilir. Eğer yere düşen notebook ve laptop bilgisayarda arıza tespiti yapıldıktan sonra parça değişimi değil de parça tamirine gidildi ise mutlaka iyi bir servis hizmeti sonrasında cihazların iyileştirilmesi gereklidir. Aksi takdirde tam olarak kurallarına göre yapılmayan tamir ve bakım işlemleri sonrasında notebook ve laptop tipi cihazların çok daha fazla arıza yaptığı görülür. Bu cihazların tamirinin hatalı yapılması sonrasında cihazın daha fazla arızalanması çok daha yüksek maliyetli olan tamir işlemlerinin kullanıcılar tarafından ödenmesi anlamına gelmektedir. Notebook tamir, notebook bakım, laptop bakım ve laptop onarım işlemleri sony teknik servis olarak tarafımızca yapılmaktadır. Tüm hizmetlerimizden hızlı bir şekilde faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Sony Laptop Şarj Aleti

Tüm yedek parçaları gibi, şarj aletleri de notebook ve laptop gibi taşınabilir olan cihazların oldukça fazla değerlidir. Batarya ve şarj aleti sistemi ile çalışan bu cihazların olmazsa olmaz çalıştırıcı parçalarından birisi olan şarj aletleri kesinlikle arıza yaptığında orijinal şarj aleti bulunarak bu cihazlar için kullanılması gerekir. Yedek parçalar orijinal olarak montajı yapılmadan kullanıldığında yedek parçaların diğer bilgisayar parçalarına da zarar vermesi muhtemel hale gelebilir. Sony laptop şarj aleti ve tüm bilgisayar yedek parçalarının satışlarını yapan firmamız siz değerli müşterilerimiz için tüm gün hizmet vermektedir. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan, mail adreslerimizden ve internet adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Yedek parça satışımızın yanı sıra bir çok bilgisayar arızası hususunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sony laptop şarj aleti satışlarımızda her marka ve her model şarj aleti bulmanız mümkündür. Yapmış olduğumuz tüm tamir ve bakım işlemleri sonrasında siz değerli müşterilerimiz için garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır. Laptop ve notebook bilgisayarlarda bakımın değeri oldukça büyüktür. Çoğu kişi bilgisayarlarında veri saklamak için bilgisayarlarını kullanmaktadır. Ani bir şekilde arızalanabilen bilgisayarlarda veri saklamak oldukça fazla güç hale gelebilir. Düzenli olarak notebook ve laptop bilgisayarlara bakım yapmak cihazlarda bulunan verilerin çok daha kolay bir şekilde saklanmasını sağlayabilir.

Sony laptop şarj aleti satışı yapan firmamızda bir çok çeşitteki arızanın giderilmesi de sağlanmaktadır. Tarafımızca çoklukla tamir edilen arıza çeşitleri; sıvı teması arızası, usb port arızası, hard disk arızası, led panel arızası,  anakart arızası, ekran kartı arızası, ekran ışığı zayıflığı, reset atma arızası, led panel arızası, ekran ışığı arızası, işlemci arızası, ram arızası, klavye arızaları, hard disk yedekleme arızaları, hoparlör arızaları olarak sayılabilir. Bu arızalar tekli olarak görülebileceği gibi, bilgisayarlarda birkaç tane arıza birden de görülebilir. Genellikle çoklu görülen arızalar kullanıcı hatalarından dolayı görülmektedir. Kullanıcı hatalarından dolayı görülen arızalar ise cihazların kazaen yere düşürülmesi ile oluşmaktadır. Yere düşerek arıza yapan cihazlarda genellikle kasa kırıkları, ekran kırıkları, ekran çerçevesi kırıkları gibi arızalar daha sık görülür.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Sony WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..