Sony Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünSony Notebook Yedek ParçaTüm bilgisayarlar için yedek parçaları oldukça fazla önemlidir. Bunun nedeni bilgisayarların sıklıkla arızalanması ve bilgisayarların arızalanması sonrasında cihazların parçalarının çoğunun tamir edilerek değil değişim yapılarak iyileştirilmesidir. Notebook ve laptop bilgisayarlar masaüstü bilgisayarlara göre ülkemizde daha çok sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Bu cihazların sıklıkla kullanılmasındaki neden taşınarak her alanda kullanılmasından dolayıdır. Taşınabilir olan notebook ve laptoplar genellikle arızalarını kullanıcıların taşıma esnasında ellerinden düşürmesi ile oluşturmaktadır.

Sony Notebook Yedek Parça

yani çoğu zaman laptop ve notebook bilgisayarlar kasa kırıkları, ekran kırıkları, kasa çerçeveleri ve klavye kırıkları ile karşı karşıya kalabilir. Bu arıza çeşitleri de Sony notebook yedek parça değişimi yapılarak iyileştirilebilmektedir. Sony notebook yedek parça satış ve montajı yapan firmamız siz değerli müşterilerimize tüm gün hizmet vermektedir. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere mail adreslerimizden telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Notebook ve laptopların arızalanmasını engellemek ve uzun bir süre bu cihazların kullanılabilmesi için mutlaka notebook ve laptop bilgisayarların yıl içinde iki kez olmak üzere bakımlarının yapılması gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan notebook ve laptop bilgisayarların arıza çıkartması bakımsız bir bilgisayar kadar beklenmemektedir.

Sony Laptop Servisi

Sony notebook yedek parça satışı yapan firmamızda bilgisayar aksesuarları alternatif satışları da bulunmaktadır. bilgisayar aksesuarlarından usb kabloları ve bilgisayar çantaları orijinal yapıda siz değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarların arıza çıkartması genellikle kullanıcı hataları nedeni ile oluşmaktadır. Kullanıcı hataları nedeni ile arıza çıkartması istenmeyen bir bilgisayarın mutlaka düzenli olarak format ve bakımının yapılması gerekir. Format işlemleri sırasında bilinçli bir şekilde yapılan format cihaz içerisinde bulunan tüm parçalarının da bakımının yapılmasını sağlamaktadır. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm bilgisayarların arızasız olarak yıllarca hatta kullanım süresi dolmuş olan bilgisayarların bile çalışmaya devam ettiği görülür.

Format esnasında verilerin saklanmasını kesinlikle hiçbir başka birey ile paylaşılmamasını istiyorsanız servisimiz tarafından cihazlarınızın tamir edilmesini, bakımlarının yapılmasını ve formatlarının atılmasını sağlayabilirsiniz. Çok kısa bir sürede yapılan format işlemleri sırasında arızalı olan cihazların bazı arızaları da tespit edilerek tarafımızca tamir edilmektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
, , , , , , ,
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Call Now ButtonHemen Ara..