Sony Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünSony Laptop KlavyeTüm bilgisayarlar için anakartları, işlemcileri, ramları, ekran kartları gibi parçalar değerlidir. Dış kısmında bulunmasına rağmen klavyeleri de bilgisayarlar için oldukça değerlidir. Klavye arızaları bilgisayarlarda oluştuğunda bir bilgisayarın kullanılabilmesi mümkün değildir. Notebook ve laptop gibi taşınabilir bilgisayarlarda klavyeler ayrı olarak değil cihazların parçalarının aralarında üretilmektedir. Bu nedenden taşınabilir bilgisayarlardaki klavyeler çok daha önemlidir. Masaüstü bilgisayarların klavyeleri ayrı olarak değiştirilir montaja gerek kalmadan kullanmaya müsait hale yeni olan klavyeler getirilebilir.

Sony Laptop Klavye

Fakat taşınabilir cihazlar olan notebook ve laptop bilgisayarlarda Sony laptop klavye klavye kasasına ekli olarak kullanılmaktadır. Küçük bir klavye arızası da tamamen bilgisayarın etkilenmesine yol açmaktadır. Klavye arızaları öncelikli olarak kendisini tuş arızaları olarak gösterebilir. Klavye tuş basmıyor arızası Sony laptop klavye tuş takılma arızaları, klavye sıvı teması arızaları olarak gösterebilir. Bu arızaların tümünde mutlaka klavyenin değişiminin yapılması gerekir. Sony laptop klavye satışı yapan teknik servis firmamız siz değerli müşterilerimiz için notebook klavye montajı da yapmaktadır. Tüm klavye çeşitlerinde itina ile yapmış olduğumuz klavye montajlarında bilgisayarlar yeni mesabesinde kullanılmaya devam edilebilmektedir.

Sony Yedek Parçaları

Notebook ve laptop bilgisayarlarda genellikle arızalar kullanıcı kaynaklı oluşmaktadır. Kullanıcı kaynaklı oluşan arızaların neredeyse yüzde sekseni cihazların taşınabilir olması nedeni ile taşıma esnasında kullanıcılar tarafından yere düşürülmesinden dolayı oluşmaktadır. Yere düşerek arızalanan bir notebook ve laptop mutlaka servis ihtiyacı duyabilir. Eğer yere düşen notebook ve laptop bilgisayarda arıza tespiti yapıldıktan sonra parça değişimi değil de parça tamirine gidildi ise mutlaka iyi bir servis hizmeti sonrasında cihazların iyileştirilmesi gereklidir. Aksi takdirde tam olarak kurallarına göre yapılmayan tamir ve bakım işlemleri sonrasında notebook ve laptop tipi cihazların çok daha fazla arıza yaptığı görülür.

Bu cihazların tamirinin hatalı yapılması sonrasında cihazın daha fazla arızalanması çok daha yüksek maliyetli olan tamir işlemlerinin kullanıcılar tarafından ödenmesi anlamına gelmektedir. Notebook tamir, notebook bakım, laptop bakım ve laptop onarım işlemleri sony teknik servis olarak tarafımızca yapılmaktadır. Tüm hizmetlerimizden hızlı bir şekilde faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
, , , , , , ,
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Call Now ButtonHemen Ara..