Sony Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünSony Projeksiyon ServisleriLCD, DLP, LED ve LCoS olarak birbirinden ayrılan çeşitleri ile son zamanlarda aktif olarak ülkemizde kullanılmaya başlanan projeksiyon cihazlarının oluşumunda, RGB yani red gren blue olarak isimlendirmiş olduğumuz kırmızı yeşil mavi renkler içeren camlardan meydana gelmiş olup bu cihazlarda LCD panel bulunur. Bu panellerden geçen ışıklar dikroik prizma sayesinde bir lens seviyesinde projeksiyon cihazından duvara veya perdeye yansıtılır.  Sony projeksiyon servisleri olarak hizmet veren firmamız bu cihazların hem tamir, hem bakım hem de satışını yapmaktadır.

Sony Projeksiyon Servisleri

Projeksiyon cihazlarının sıklıkla eğitim kurumlarında kullanılması, tüm müşterilerimizin eğitim kurumlarında evlerde ve işyerlerinde hangi türde projeksiyonların kullanılması gerektiği sorusunu bizlere getirmektedir. Sony projeksiyon servisleri olarak bu makalemizin içeriğinde siz değerli müşterilerimiz için hangi alanlarda hangi projeksiyon cihazlarının kullanılması gerektiği bilgilerini verelim. Genellikle iyi bir tercihe dayanarak alınan projeksiyon cihazları çok daha uzun bir süre kullanılabilmektedir. Projeksiyon cihazları seçiminde en önemli etken lamba ömrünün ne kadar olduğudur.

Lamba ömrü bir projeksiyon cihazında ne kadar uzun ise o projeksiyon cihazları daha uzun süre kullanılabilir. Sony projeksiyon servisleri olarak hangi alanlarda hangi projeksiyon cihazlarının kullanılması gerektiğine geldiğimizde; işyeri sunum ve toplantıları için tek çipli ve uzun süreli olarak kullanmaya müsait olan LCD ve DLP projeksiyonlar uygundur. Restoran, kafe gibi geniş alanlarda da LCD ve DLP projeksiyonların kullanılması uygundur.

Sony Onarım Merkezi

Projeksiyon cihazları denildiğinde ilk akla gelen eğitim kurumlarında ise daha çok LCD cihazların kullanılması uygundur. LCD projeksiyon cihazlarının kullanılmasındaki amaç bu cihazların lambaları diğerlerine göre hem biraz daha fazla uzun ömürlü hem toz ve neme biraz daha dayanıklı hem de daha yüksek oranda ışık verir bir yapıya sahiptir.

Konferans salonlarında da son zamanlarda projeksiyon cihazları aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bu cihazlar diğerlerinden farklı olarak LCD ve DLP değil de daha büyük projeksiyonlar olarak LcoS projeksiyonlar olarak seçim yapılarak kullanılabilir. Projeksiyon tamir ve bakım servisi olarak LCD, DLP ve LcoS projeksiyon cihazlarının tamir ve bakımı tarafımızca itina ile yapılabilmektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
, , , , , , ,
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Call Now ButtonHemen Ara..