Sony Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@sonyservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünBilecik Sony Vaio Servis ; Küresel dünya markası Sony Vaio işbirliğinin Türkiye’deki teknik servis ayağı, Bilecik sony vaio servis bilgisayar teknolojisinin üstün nitelikli tüm ürünlerinde olabilecek her tür sorun ve ihtiyaç için Bilecik halkının hizmetindedir.

Sony Vaio Şirketi tarafından üretilen tüm mobil cihazlar ve kişisel bilgisayarların servis ve tamir hizmetleri için Bilecik sony vaio servisi yetkilendirilmiştir. Notebook, bilgisayar, laptop, dizüstü bilgisayar, ultrabook, masaüstü bilgisayar, minibook, tablet, PC arıza ve bakımları konusunda tam donanıma sahiptir.

Sony Vaio ana kart, lcd led panel ekran, klavye, batarya, adaptör, kasa, monitör tamiri onarımı, bakımı, değişimi profesyonel ekipler tarafından maksimum hızda sağlanmaktadır.

Firmamız Bilecik sony vaio servisleri içerisinde bilişim teknolojileri ürünlerinin tüm tamir, bakım, onarım sorunları için çözüm merkezi konumundadır. Ücretsiz arıza tespiti ve danışmanlık yapan Bilecik Sony Vaio Servisi tüm Bilecik çevre il ve ilçelerde hizmet sağlayıcıdır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Sony WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..