Sony Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünSony Laptop Lcd EkranYedek parçaları notebook ve laptop bilgisayarlarda oldukça önemli parçalardır. Yedek parçaların olmadığı bir bilgisayarın düşünülmesi bile zordur. Yedek parçalar her zaman arızalı olan parçaların tamir edilememesi sonucunda parçanın değişiminin yapılarak bilgisayarların iyileştirilmesini sağlayan materyallerdir. Sony laptop lcd ekran en sık ihtiyaç duyulan bilgisayar parçalarından birisidir. lcd ekran dışında bir çok bilgisayar üretici firmaların üretmiş olduğu yedek parça çeşitleri bulunmaktadır. aynı lcd ekranlar gibi bu yedek parça çeşitlerine de sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Her bir yedek parça yani bilgisayar parçası bilgisayarın çalıştırıcı parçalarından birisidir.

Sony Laptop Lcd Ekran

Yedek parçalarda çizik oluşması veya biraz hasar oluşması çoğu zaman bilgisayarın tamamen kapanmasına neden olmadan bilgisayarı çalıştırır. Fakat bazı durumlarda o kadar büyük yedek parça arızaları ortaya çıkar ki, bu parçaların değişimi yapılmadan kesinlikle cihazlar iyileştirme yoluna gidilemez. Sony laptop lcd ekran yedek parçasına ihtiyaç duyulmasının nedeni; notebook ve laptop bilgisayarlar taşınabilir olduğundan taşıma esnasında kullanıcı hatası olarak cihazların düşürülerek lcd ekranlarının kırılmasına neden olunmasıdır. Bazı zamanlarda lcd ekran arızaları lcd ekran üzerinde oluşan lekelerin kullanıcılara huzursuzluk vermesi ile oluşmaktadır.

Sony Yedek Parçaları

Taşınabilir cihazlar elden düşürülerek arıza oluştuğunda bu cihazların mutlaka kırılan parçalarının değişiminin yapılması gereklidir. genellikle taşınabilir cihazlar yere düşerek parçaları kırıldığında ilk olarak Sony laptop lcd ekran kırıklarının oluştuğu görülür. Ekran kırıkları ile birlikte yere düşmeye bağlı olarak notebook ve laptop bilgisayarlarda kasa kırıkları, ekran çerçevesi kırıkları ve klavye kırıkları da oluşabilir.

Bu arızaların oluşmasından sonra cihazlar mutlaka yedek parça değişimi yapılarak iyileştirilmesi gereklidir. Sony laptop lcd ekran satış ve montaj, power jack satış ve montaj, şarj soketi satış ve montaj, dc jack satış ve montaj, adaptör girişi satış ve montaj tuş takımı satış ve montaj, lcd panel satış ve montaj, menteşe satış ve montaj, lcd cable satış ve montaj, lcd data kablosu satış ve montaj, lcd cover satış ve montaj, ekran kasası satış ve montaj, ekran çerçevesi satış ve montaj, lcd ekran satış ve montajı da tarafımızca yapılmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
, , , , , , ,
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Call Now ButtonHemen Ara..